Haber

Türk futbolu depremzedeler için kampanya başlatıyor! Guardiola, Klopp, Kaka gibi isimler katılacak

Fenerbahçe-Konyaspor maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Mehmet Büyükekşi, Kulüpler Birliği Vakfı ve Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, Karagümrük Lideri Süleyman Hurma, Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz ve İstanbulspor Başkan Yardımcısı Ömer Saral, Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda ‘Omuz Omuza’ vererek depremzedeler için yapılacak yardım kampanyasına dikkat çekti.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILACAK

Büyükekşi’nin açıklamasında; 1 Mart kampanyasında Guardiola, Klopp, Wenger, İlkay Gündoğan, Guti ve Kaka gibi birçok ismi bir araya getirmeyi hedefliyoruz.” sözlerini söyledi.

ALİ KOÇ: “YARIN BEŞİKTAŞ’TAYIZ”

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, “Fenerbahçe ailesi olarak liderlerimizi burada ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. 11 kulüp liderimiz burada olacak. Yarın akşam liderimiz Ahmet Parıltı Çebi’nin davetini kabul edeceğiz. Hayat olduğundan daha normal akacak.” İlk 2-3 hafta ama oradaki yaraları sarmak daha zor olacak.Uzun zaman alacak.Futbola baktığımızda bizim en büyük sorumluluğumuz birlik, beraberlik ve beraberliği yaşatmak.Bizim üzerimizde büyük bir sorumluluk var. Duyarlılığı, dayanışma ruhunu ve yardımseverliği daha da diri tutabilmek en büyük sorumluluğumuzdur. 1 ailenin bile barınma sorununu çözebilirsek mübarek olur. İnşallah binlerce ailenin barınma sorununu çözeceğiz. dedi.

ÇEBİ: “DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Davetinden dolayı Ali Koç’a teşekkür ederim. Ahmet Ağaoğlu’nun başlattığı bu birlikteliği sürdürmek istiyoruz. Devletimizin ve milletimizin yanında olacağımızı camiam adına belirtmek isterim.” 1 Mart’ta başlatacağımız kampanyada.”

AĞAOĞLU: “KONT SORUNUNU ÇÖZMEK İSTİYORUZ”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Yaraları sarma sorumluluğumuz var. Var gücümüzle çalışacağız. Amacımız onbinlerce ailenin barınma sorununu çözmek.”

haberkarasu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu