Teknoloji

PlayStation 5 Slim Görüntüleri Sızdırılmış Olabilir

Gönderilere bakılırsa, PlayStation 5 Slim görüntüleri sızdırılmış gibi görünüyor. Bu görüntüler elbette Sony tarafından doğrulanmadığı için söylenti olarak bir kenara bırakmakta fayda var.


İlginizi çekebilir:  Mevcut PlayStation 5 Satış Rakamları 42 Milyona Yaklaştı


Japon teknoloji devinin Slim ve Pro olmak üzere iki farklı PlayStation 5 modeli üzerinde çalıştığını uzun zamandır duyuyoruz. Hatta Microsoft’un FTC ile yaptığı duruşmada mahkemeye sunduğu belgelerde bu modelin yıl sonuna kadar mutlaka satışa çıkacağını ve 399 dolara mal olacağını öngördüğünü öğrendik.

PlayStation 5 Slim Görselleri Sızdırıldı mı?

Yakın zamanda duyurulması beklenen Slim modeli ile ilgili geçtiğimiz günlerde iki farklı görsel paylaşılmıştı. Bunlardan biri düşük çözünürlüklü fotoğraf olurken, diğeri kısa bir klip olarak karşımıza çıktı.

Bildiğiniz üzere bu yeni modelin mevcut iki modeli tek kasada birleştireceği ve tercihen disk sürücülü veya sürücüsüz kullanılacağı tartışılmıştı. Sızan görüntülerde CFI-2016 Kodlanan modelin mevcut PlayStation 5 konsollarından çok da farklı görünmediği dikkatinizi çekmişti. Ancak, bazı farklılıklar var. Örneğin 5 cm daha kısa ve çok daha az ince olmasına rağmen daha küçük havalandırma deliklerine sahiptir. Ayrıca kasanın ön tarafında iki adet USB-C girişi olacağı da söyleniyor.

Şu an için ne Sony ne de sızan bilgilerle prestij kazanmış güvenilir kaynaklar tarafından sızıntıların doğrulanması ya da yalanlanmasının bulunmadığını belirtelim. Yani bu görüntüleri söylenti olarak bir kenara bırakmakta fayda var; çünkü doğru olmama olasılığı çok yüksek görünüyor.

yazihan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu