Yaşam

Ferit Seyran’a tokat mı attı? Yalıçapkını’ndaki Şiddet Sahnesi İzleyenleri Çıldırttı!

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalıçapkını 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ferit’in Seyran’ı itmesi ve tokat sesleri ortalığı karıştırdı. Ferit’in Seyran’a şiddet uyguladığını düşünen seyirciler beladan kurtuldu.

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalıçapkını’nda sular durulmuyor. Bu dönemin en çok izlenen iması olsa da dizi maalesef son haftalarda eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Ferit’in eski sevgilisi Pelin’in varlığı izleyenleri hüzünlendirdi. Ferit ve Seyran’ı çift olarak görmek isteyen seyirci artık ‘Metres’ dedikleri Pelin’i görmek istemiyor. Doğal olarak bu durum geçen haftaki reytinglere de yansıdı.

Özellikle Pelin’in annesi Zerrin’in Ferit’i takip etmesi ve iyi bir heyecan yaratması bardağı taşıran son damla oldu ve geçen hafta Yalıçapkını Kızılcık Şerbeti’ne kaptırdı.

Reytingleri toparlamak için haftaya ne yapacaklarını düşünürken bomba gibi bir fragman yayınlandı. Fragmanda Ferit’in Pelin’in annesi Zerrin’i tehdit etmesi yüreklerimizi eritirken, fragmanın sonundaki şiddet sahnesi ortalığı karıştırdı.

Kingfisher fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Birçok kullanıcı Ferit’in Seyran’a tokat atıp atmadığını anlamaya çalıştı. Öte yandan şiddet algısıyla hazırlanan bu fragmana tepki gösterdi.

Ne düşünüyorsun? Sizce Ferit, Seyran’a tokat mı attı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu