Haber

Altınordu Voleybol play-off çeyrek finalinde

Altınordu Kadın Voleybol Takımımız, Kadınlar 2. Ligi’ndeki grubunu 2. sırada tamamlayarak play-off çeyrek finallerine çıkarak Kadınlar 1. Ligi’ne yükseldi.

Altınordu Kadın Voleybol Takımı, Kadınlar 2. Ligi’nin ilk sezonunda kendi grubunda oynadığı 18 maçın 14’ünü kazanarak, grubunu 43 puanla 2. sırada tamamladı ve 11 Mart’ta başlayacak play-off çeyrek finaline katılmaya hak kazandı. Kadınlar 1. Ligi’ne yükselmek için. .

Dört farklı şehirde oynanacak maçların Sivas etabında yer alacak Altınordu Voleybol’u İmamoğlu Belediye takip ediyor. Sporİş Voleybol ve TVF Spor Lisesi ile karşılaşacak.

Şube Rakip Personeli Dr. Furkan Eren Uzyıldırım, Sivas gezisi öncesi yaptığı konuşmada, “En iyi şekilde mücadele ederek şehrimize başarı ile dönmek istiyoruz. İzmir’imizi temsil edecek diğer üç takıma da başarılar diliyorum. İzmir DSİ Spor Kulübü, Gençlik Koleji ve Bergama Belediye Spor.”

A Takım Teknik Direktörü Osman Avcılar, “Zorlu rakipler var. Grup aşamasında olduğu gibi play-off maçlarında da sonuna kadar mücadele edeceğiz. En iyi sonuçlarla dönmek için elimizden geleni yapacağız.” – İZMİR

aydintepehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu